
Cześć, tu Basia
Mój dziadek był cukiernikiem – to z pewnością po nim odziedziczyłam pasję do tworzenia w kuchni.
On używał mąki i cukru, a ja... wyczarowuję pyszności bez węglowodanów!

Cześć, tu Basia
Rozgość się w moim KETO świecie :)
Mój dziadek był cukiernikiem – to z pewnością po nim odziedziczyłam pasję do tworzenia w kuchni.
On używał mąki i cukru, a ja... wyczarowuję pyszności bez węglowodanów!
Kontakt
Masz pytania? Napisz do mnie!
© 2026 Basia w Ketozie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów (tekstów, przepisów oraz zdjęć) bez mojej wyraźnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Wsparcie
Social Media
Lubisz moje przepisy?
Postaw mi kawę i wspieraj tworzenie kolejnych treści!
basiawketozie@gmail.com

